![image1 image1](https://www.povestile-tale.ro/wp-content/uploads/2022/04/image1.jpg)
Fabrica Poveștilor Alinei Diaconu a avut vizitatori de seamă. Două fetițe de la Școala de Film și Televiziune din Galați au venit să vadă cu ochii lor unde cresc mari povestile Alinei. S-au bucurat unele de altele ca de prima zi de primăvară.
Fabrica Poveștilor Alinei Diaconu a avut vizitatori de seamă. Două fetițe de la Școala de Film și Televiziune din Galați au venit să vadă cu ochii lor unde cresc mari povestile Alinei. S-au bucurat unele de altele ca de prima zi de primăvară.